Новини
закрити
POETICA в огляді енергоефективних новобудов
POETICA в огляді енергоефективних новобудов

Видання 3м2 включило Житловий квартал POETICA до огляду енергоефективних новобудов Києву. До огляду увійшло 6 житлових комплексів, що знаходяться у різних районах столиці.

В липні 2018 року в Україні впроваджено обов'язкову сертифікацію енергоефективності для всіх об'єктів нового будівництва. У більшості новобудов вже дбають про утеплення, сучасні системи опалення тощо. Сьогодні утеплення стін мінеральною ватою, навісні вентильовані фасади та енергозберігаючі вікна вже не вважаються інновацією – це вимога часу.

Житловий квартал POETICA відноситься до новобудов з високим класом енергоефективності, тому при зведенні будинків тут будуть використані найсучасніші енергозберігаючі технології: посилення теплозахисту і герметичності огороджувальних конструкцій, а також термомодернізація будівлі.

Крім того, POETICA буде облаштована інтелектуальними рішеннями для управління квартирою, LED освітленням і датчиками руху для більш економного використання електрики в місцях загального користування. ЖК також передбачає індивідуальні теплові пункти з можливістю автоматичного регулювання подачі тепла. Завдяки такому підходу можна істотно зменшити експлуатаційні витрати на утримання будинків.

https://3m2.kiev.ua/stati/reytingi/energoeffektivnie_zhk

en ru
uk
закрити
закрити