Про квартал
закрити
POETICA – паркова колекція квартир
POETICA – паркова колекція квартир

У POETICA ви зможете реалізувати всі свої творчі задуми, а мрії перетворити на реальність. Дім, сповнений затишку, безпечний та комфортний – запорука довгого та щасливого життя з відчуттям РОЕТІСА в серці.

Проектуючи житловий квартал POETICA, ми використали сучасні архітектурні прийоми, інноваційні будівельні розробки та енергоефективні технології.

 

Будинки мають 26 поверхів. Заклади внутрішньої інфраструктури розташовані в стилобатній частині комплексу. Відповідно до сучасних будівельних стандартів якості, всі будинки мають навісні вентильовані фасади із керамогранітної плитки, утеплені базальтовою ватою. Конструктивна схема будинку – монолітний залізобетонний каркас, а міжквартирні стіни зведені із червоної цегли. У під’їздах наявні 3 ліфти виробництва відомого західного бренду.

 

Оздоблення квартир передбачає панорамні енергозберігаючі металопластикові вікна, з яких відкривається чудовий краєвид на довколишні парки. Наявні металеві протиударні вогнестійкі вхідні двері. Квартири облаштовані лічильниками електроенергії, тепла, гарячого та холодного водопостачання, а також металевими радіаторами. У помешканнях зроблено цементно-піщану стяжку підвищеної якості, а санвузол має гідроізольовану підлогу.

en ru
uk
закрити
закрити