Про квартал
закрити
Інфраструктура всередині POETICA
Інфраструктура всередині POETICA

Житловий квартал POETICA розміщений на закритій території з цілодобовим відеоспостереженням. Тут усе продумано до найменших дрібниць заради задоволення потреб мешканців та створення відчуття домашнього затишку.

Керуючись найсучаснішими тенденціями у проектуванні житлових кварталів, ми облаштували РОЕТІСА всім необхідним. У затишних внутрішніх двориках наявні спортивні та дитячі майданчики з пішохідними алеями і квітучим озелененням. На території комплексу передбачені: супермаркет, спортзал, дитячий центр розвитку, SPA-салони та салони краси, ресторани, медичні установи тощо.

 

Запропоновано цілу низку комплексних рішень, що дозволяють почуватися не лише комфортно, а й безпечно на території всього комплексу. Закрита територія житлового кварталу цілодобово перебуває під охороною та оздоблена електронною пропускною системою. Відеонагляд ведеться не лише за громадськими зонами будинків, наявна окрема система відеоспостереження за дитячими майданчиками. Отже, ваші діти завжди будуть у безпеці та під пильним наглядом. Концепція «двір без машин» передбачає гостьову автостоянку та підземний паркінг, додатково обладнаний місцями для велосипедів.

 

Облаштовані спеціальні кімнати для батьків та малюків із можливістю переповити та нагодувати немовлят. Сучасна система «Розумний будинок» координує роботу всіх технічних систем будинків. Наявна власна служба сервісного обслуговування квартир та консьєрж-сервіс. Ми передбачили все!

en ru
uk
закрити
закрити