Про квартал
закрити
Про житловий квартал
Про житловий квартал

POETICA – осередок затишку та гармонії в центрі мегаполіса. Архітектура житлового кварталу витримана в сучасному стилі, що поєднує світлі фасади і засклення. РОЕТІСА уособлює творче ставлення до життя та кидає виклик звичайній буденності.

 

Для житлового кварталу РОЕТІСА ми обрали тихий, мальовничий куточок, що розташований у самому серці Києва – у Шевченківському районі столиці, поруч із парками ім. Пушкіна, Політехнічного університету та зоопарком. Така локація створює для вас унікальний шанс поєднати всі принади життя поруч з природою та перевагами великого міста. Чисте повітря, фантастична панорама лісопарку просто за вікном квартири і одночасна можливість будь-якої миті опинитися в центрі столиці. Виявляється, це цілком можливо, якщо ви придбали квартиру в житловому кварталі РОЕТІСА!

 

Транспортне сполучення в районі житлового кварталу РОЕТІСА чудово розвинуте та зручне. Автівкою ви зможете швидко дістатися до будь-якого куточка Києва, рухаючись такими транспортними артеріями, як просп. Перемоги, вул. О. Теліги, вул. Дегтярівська тощо. Для користувачів громадського транспорту стануть у пригоді одразу три найближчі станції метро: «Шулявська», «Політехнічний інститут» та «Лук'янівська».

 

У концепцію комплексу закладено низку принципів, що близькі та зрозумілі кожному з нас – це комфорт та безпека. Вони повною мірою втілюються на території комплексу POETICA. При впорядкуванні прибудинкової території буде втілена концепція «двір без машин». Заплановані дитячі та спортивні майданчики, затишні місця відпочинку. Для прогулянок мешканців передбачені пішохідні та велосипедні доріжки.

en ru
uk
закрити
закрити